Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

Můj příběh + projekt AK105

Klatovský airsoftový tým

Můj příběh + projekt AK105

Hola,

Rozhodl jsem se, že vám napíšu něco o mém projektu. Tento článek se bude věnovat tomu, proč jsem se zbavil M4 a vrátil se zpět k AK…
Moje první AEG zbraň byla AK47 od značky CYMA (CM.42). Tento model jsem si koupil z důvodu provedení dřevo/kov. Je to prakticky nezničitelná zbraň, ale její velkou nevýhodou byla hmotnost (s kolimátorem, baterkou a zásobníkem přes 5 kg). Tento kalach jsem vlastnil kolem 5 let, a jeho výdrž byla neuvěřitelná.
Po dlouhé době jsem si chtěl zkusit military pod jednotkou US Army. Tím pádem jsem si musel koupit M4/M16. Co si budeme povídat, M4 pro mě vždy bude hezčí zbraň než AK, 100 lidí, 100 chutí… Každopádně jsem do této zbraně vložil několik tisíc, přeci jenom to byl AimTop M4 v základu, do kterého se musí dokoupit různě maličkosti, jako například nová HopUP, hlaveň, mosfet, ACOG, atd…

Po 2 letech jsem military nechal a dlouho jsem přemýšlel, zda je lepší mít M4 nebo AK. Snad kromě vzhledu, je naprosto ve všem je lepší AK. Levnější díly (vnitřní, vnější). Tělo je doslova nesmrtelné, to samé mechabox, vydrží možná i 2x větší zátěž než klasické M4 mechy.
Dostávám se k závěru. Koupil jsem si AK 105 (protože jsem naprosto bláznivý člověk do RIS předpažbí). Tato zbraň je pro mě zcela ideální, má dlouhé předpažbí, posuvnou pažbu a mnoho místa na umístění LiPol baterie. Mohu všem jen doporučit, a můj další článek se bude týkat upgrade mého AK, nástřik do Post-Apo barev a vnější úprava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *