Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

A&K přestavba SVD – část 4.

Klatovský airsoftový tým

A&K přestavba SVD – část 4.

Ahoj

tak jsme se dostali k 4. a poslední části přestavby mého SVD, po všech testech a hledání jak upravit vzhledem jsem konečně došel do fáze, kdy už naprosto přesně vím, co dělám.

Začal jsem hlavní, jako hlaveň jsem si pořídil přesnou hlaveň 6,03. Pro mé potřeby je to dostačující hlaveň. Budu střílet pouze G&G kuličky.

Jako další jsem měl ve zbrani ASPRO HOPup komoru, kterou jsem vyměnil a ASPRO vyhodil do koše. Vyřešil jsem tak doublefeed kuliček, místo této komory jsem koupil SHS komoru, která má perfektní utěsnění a nepodává 2 kuličky najednou.

Zbraň jsem již koupil s ulomenou tryskou. Musel jsem tedy koupil novou hlavu válce, zde jsem se bohužel nevyhnul značce ASPRO, uvidíme, třeba budou mít něco použitelného. A našrouboval jsem jí do válce, Hlava tam šla našroubovat ztuha, jelikož je tam velký O-kroužek pro utěsnění.

Říkal jsem si, že když už tedy hlavu válce, tak si koupím i ocelovou základnu hlavně od ASPRO. Možná je to tím, že mám jednu z prvních verzí SVD, ale hlaveň se mi nepovedla natlačit do této základny, takže další nepotřebný krám doma.

Jako pružinu jsem zvolil 145m/s. mam jí již ve své L96 a jsem s touto silou nadmíru spokojen. je dostatečně tichá a má parádní výkon.

Na pístu jsem vyměnil kroužek na extra těsnící od SHS a zbraň perfektně těsní.

Závěrem bych chtěl podotknout, že tuto zbraň jsem si kupoval jenom jako takový doplněk pro vzhled. Tudíž jsem nejvíce času věnoval vzhledu zbraně než jejím vnitřnostem. Je možné, že tam také koupím CO2 set od SHS abych se nemusel starat o výkon a ladění hlučnosti, na to, že jí vytáhnu jenom občas na akci mi bude stačit i tento kit.

 

Softu ZDAR.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *