Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

M200 – Beta project

Klatovský airsoftový tým

M200 – Beta project

Ahoj,

konečně jsem si po dlouhé době pořídil M200 od Beta Projektu. Objednal jsem si jí ze zahraničí tak jsem na ní ještě po objednání čekal asi 2 týdny, než jsem si jí mohl proclít. A odnést domů. Již při předání krabice na celnici jsem velice překvapen váhou samotné krabice. Krabice vážila něco okolo 9,5 Kg. Když jsem otevřel krabici, viděl jsem, jak je uvnitř zbraň poskládaná, Byla rozložena napůl, jak můžete vidět na obrázku níže.

20160826_210152

Nejvíce mi překvapilo, že se zbraň nechá složit pouze s inbusem a speciálním klíčem který přišel se zbraní. Tento klíč je pouze na utažení matky, která je mezi tělem a předpažbím. A nimbus je potřební k utažení jednoho šroubu. Při skládání zbraně zasunete předpažbí do těla a pootočíte předpažbí a máte složenou zbraň. Ještě musíte zasunout závěr do zbraně a zašroubovat takovou malou pojistku dozadu k trnu v závěru. Nyní máte již plně funkční zbraň a připravenou střílet.

20160904_094559

 

 

 

 

HOPup je umístěn na horní RIS liště. Již si tedy můžete všimnout, že hlaveň je extrémně dlouhá a to okolo 70 cm. Perfektně by s touto hlavní seděl CO2 kit, kde by plyn tlačil na kuličku po celou délku hlavně a tak by se dosáhlo velké úsťové rychlosti a vysoké přesnosti.

Spoušťový mechanismus je umístěn uvnitř těla, a z celého spoušťového mechanizmu vidíme pouze spoušť a v komoře je vidět jazýček, co při zmáčknutí spouště zajede a vypustí tak píst.

Délka celé zbraně je při vytažené pažbě je ohromných 140 cm a váha okolo 9,5 kilo bez optiky a 10 Kg s optikou. Takže zbraň se za celý den na akci pronese.

Zásobník je ve velikosti ruky. Jedná se o tlačný zásobník o kapacitě 100 kuliček, což je pro ostřelovací pušku veliké číslo.

V základu odpovídá výkon jakékoli jiní čínské zbraně, ale právě díky hlavni kulička letí překvapivě daleko.

Tato zbraň je spíše vzhledovou záležitostí než aby se s ní celý den hrálo.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *