Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

A&K přestavba SVD – část 1.

Klatovský airsoftový tým

A&K přestavba SVD – část 1.

Ahoj,

Dnes budu popisovat jaké úpravy dělám na svém A&K SVD, na konci uvidíte výsledek, na který mi můžete mi říct své názory.

Když jsem si tuto zbraň kupoval, bylo pro mě velice důležité, aby zbraň měla předpažbí a pažbu ze dřeva kvůli následné úpravě. Dřevo k tomuto modelu SVD neodmyslitelně patří a ještě před několika lety bylo samozřejmostí. Dřevo bylo užtrochu zašlé a ošoupané, což není divu, jelikož je to  již nějaký pátek co se s tímto SVD hraje.

SVD jsem dostal s vytrženými šrouby které drží pažbu. Místo původních šroubů jsem tam dal klasické vruty do dřeva a pažba drží jako přibitá, nebo jak říkal kluk co jsem od něj toto SVD kupoval „jako moje bejvalá“.

received_10201920760857194 received_10201920760657189

Nyní jsem již měl pažbu co drží u těla. A nyní přišel na řadu zbytek zbraně. Předpažbí nedrželo na místě, tak jsem ho dostal přelepené lepenkou. Celé předpažbí jsem rozebral, vyndal hlaveň a začal postupně utahovat šrouby. Utáhl jsem všechny šrouby, co v předpažbí byly a přepažbí najednou nepotřebovalo lepenku, dřzí samostatně.

Zatím co mám ve zbrani za upgrade je přesná 6.03 hlaveň, bohužel nevím co je to za značku. AirsoftPro komoru (bohužel), která podává 2 kuličky najednou a občas nepustí celou kuličku do komory a tryska jí napůl uštípne. Vypadá to, že mě ještě čeká nákup nové komory, asi si koupím komoru z Číny, která bude pravděpodobně lépe vyrobená než tato.

Ke zbrani jsem dostal také puškohled PSI-1, na kterém jsem udělal patinu. Stále se rozhoduji, jestli jí mám natřít kladívkovou šedou barvou, nebo jí nechat černou. Dále jsem měl uvnitř SVD zlomenou trysku, možná důsledkem zasekávání kuliček v HopUp komoře. Koupil jsem novou ocelovou hlavu válce, a zbraň je nyní funkční až na double feeding.

Toto je konec první části, v další části se podíváme na úpravu pažby a předpažbí.

Softu zdar

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *