Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

Několik důvodů proč mi jedna nejmenovaná AS značka nesmí přes práh

Klatovský airsoftový tým

Několik důvodů proč mi jedna nejmenovaná AS značka nesmí přes práh

Ahoj,

Dnes se rozepíšu, proč mi nesmí jedna nejmenovaná česká AS značka přes práh.

vše začalo, když vydali HOPup komoru, šlo o hop komoru modré barvy. K této komoře se váže několik poznatků.

  1. Komora měla větší průměr pro vstup trysky a většina vzduchu unikala mezi tryskou a komorou. Tímto způsobem se výkon zbraně mohl snížit až o 20 m/s.
  2. Komora důsledkem vrtání z obou stran měla špatnou osu, a když jste se koukli dovnitř, bylo to názorně vidět.
  3. Když jsem si tuto komoru koupil, nemohl jsem věřit vlastním očím, i komory z Číny měly menší výrobní toleranci

Následně vydali 2. generaci této komory, komora změnila barvu a srovnala si osy. Tolerance vrtání zůstala stejná a komora fungovala pouze na pár zbraních. Možná to souviselo se značkou trysky

Byl jsem zaprvé tvrdohlavý a za druhé se v té době sháněly díly ze zahraničí, tak jsem si koupil komoru i do SVD A&K. Tato komora podává 2 kuličky najednou, nebo jí podá napůl a tryska tuto kuličku při zavírání závěru přeštípne napůl, což má za následek to, že se zbraň zadusí. Jak jsem později zjistil, tak Tato značka okopírovala značku PPS, neokopírovala pouze rozměry komory, ale i barvy což mě dost překvapilo.

V tuto chvíli jsem si řekl, že nic od této značky nemá smysl.

Najednou mi přinesl kamarád, že by chtěl opravit M249. Bohužel v ní měl také HOPup komoru od této značky, která má atypickou délku trysky, kterou si taky musíte koupit o nich. Rozebral jsem tedy zbraň a vyndal trysku, tato tryska měla vyšoupané těsnění, tak jsem toto těsnění vyndal, a zkusil jsem tam dát normální těsnění jako do každé normální trysky. Následně se ukázalo, že se tam těsnění nevejde a budu muset objednat nejspíš novou trysku. Toto trysku jsem následně objednal a koukl se na těsnění u nové trysky. V této trysce bylo těsnění vyštíplé a kousek ho tam chyběl, fotky připojím dolů pod článek.

Další věc bych chtěl upozornit, že nemám osobně vyzkoušené, ale dočetl jsem se o tom na každém druhém fóru.

Jde o SVD CO2 kit. Tento kit je také okopírován od značky SHS. Ani tento kit nebyl bez problémů.

  1. Když se se zbraní kleplo a byla natažená, tak zbraň sama od sebe vystřelila. Což u zbraně s úsťovou rychlostí 180+ není dobré
  2. Kit byl nestabilní a už po pár výstřelech exponenciálně klesal výkon

Následně vydali druhou generaci tohoto kitu, o tomto kitu jsem si ještě nezjišťoval žádné informace, jelikož bych si radši stejně koupil SHS kit.

Pokud bychom se bavili o nových komorách, které mají 2 ramínka, tak s nimi přišla na trh jako první značka PDI. Od PDI to okopírovala značka JJAirsoft z Číny, a následně po několika měsících s touto „novinkou“ vyšla na trh tato nejmenovaná značka.

 

Toto je asi vše co jsem se setkal s touto značkou. Buďte chytří a kupujte věci z číny.

Softu zdar

12986622_10205035744848175_2018180618_o 20160327_213842

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *