Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

Bahna 2016

Klatovský airsoftový tým

Bahna 2016

V sobotu jsme se zúčastnili akce Bahna. O dané akci a jejím programu jsem informoval již v předchozím příspěvku, nyní bych se chtěl věnovat celému průběhu dne a informovat jak jsme se měli.

Ráno jsme se rozhodli, že vyjedeme až v pozdější hodinu z důvodu, že rozumný program začíná až okolo 10 hodiny. Vyrazili jsme tedy v 8:30 s tím, že cesta trvá hodinu a půl hodiny si dáme rezervu. Ráno jsme tedy vyrazili. Po cestě jsme si nešťastnou náhodou najeli pár kilometrů a rázem z půl hodinové rezervy byl půlhodinové zpoždění. Na místě jsme totiž hledali, kde jsou umístěné naše VIP parkoviště.

Po té co jsme přijeli na parkoviště, jsme se vydali kupředu pěšky. Procházeli jsme si stánky s věcmi a suvenýry. Na Bahnech opravdu koupíte až na pár výjimek to samé co na Čínské tržnici a také nesmím zapomenout na klobásy, pivo, trdelníky a malinovku. Těmito výjimkami jsou například stany „Excalibour Army“ a například stánek „Bohemia Airsoft“. Ve stánku Excalibour army můžete koupit nové i použité originální vojenské oblečení, vybavení a samozřejmě i jídlo (tzv. KDP.). U stánku Bohemia Airsoft jsme si mohli vzít do ruky a potěžkat a vyzkoušet nový „Bren“. Který je na první pohled velmi kvalitně zpracován, bohužel nám prodavač nemohl k této zbrani říci více, protože prý také o moc více informací než my nevěděl, jelikož ještě tato kráska není uvedena na trhu. Na trhu by se měla v nejbližších dnech objevit a to  za cenu okolo 10 000 Kč. To je podle nás přijatelná cena za takto kvalitně zpracovanou zbraň. Poté jsme se přesunuli k vrtulníkům, kde jsme si mohli prohlédnout vojenské i policejní stroje. Jak uvidíte na videích níže, stihli jsme i vzlet vrtulníku a to z té nejlepší pozice kde nás i ochladil. Na druhém videu je vidět, jak vrtulník přistává, když předvedl názornou ukázku slanění a vyzvednutí policistů.

Na akci jsme bohužel nestihli střelby z houfnic, ale vyrovnala nám to střelba z tanků, kde i přesto že jsme ji viděli už poněkolikáté tak nás velice překvapí a výstřel je doprovázen leknutím. No, prostě, nikdy nás to neomrzí. Jako další dynamické ukázky jsme viděli jízdní vlastnosti kolové i pásové techniky. Kde tato technika jezdí před vámi a celá ukázka je doprovázená  komentátorem, který tyto vozidla popisuje. Viděli jsme také bitvu historických letadel.

Počasí nám do 15:00 přálo, což nám předpověděli u stánku s meteorologickým vybavením. Do této doby bylo hezky slunečno a teplo. Když padla půl 3 tak začalo pršet a většina lidí se rozprchla. My jsme tam vydrželi o něco déle, ale poté co skončil pro nás zajímavý program tak jsme se sbalili a vyrazili k domovu. Cesta domů byla příjemná a bez dalšího bloudění.

Pokud byste chtěli vyrazit příští rok s námi, stačí napsat a snad se nějak domluvíme.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *