Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

Bahna 2016

Klatovský airsoftový tým

Bahna 2016

Ahoj,

zítra se zúčastníme akce Bahna. Tato akce se koná u Rokycan a pro ty co nevědí, co Bahna jsou, jde o akci AČR, kde představují vojenskou techniku. Jsou zde také stánky, kde si můžete koupit nějaké ty vojenské věci od uniforem a pásků až po vojenské polní dávky potravin.

Akce začíná od 9:00 kapelou. Okolo 10 hodiny se nám představí průlety vzdušných sil. O 10 minut později budou seskakovat výsadkáři. Po seskoku následuje salva z T-72M4CZ. do 11:15 bude poté přehlídka historické techniky. Následuje přehlídka současné techniky AČR. v půl jedné bude ukázka práce PČR kde nejspíše po vzoru předchozích ročníků budou zasahovat proti teroristům. Po policii nastupuje rekonstrukce mobilizace v roce 1938.

okolo 14.30 bude přehlídka jízdních vlastností pásové techniky, především tanků. Pásovou techniku vystřídá kolová technika v 14.40. Na této akci se nám představí také HZS. Celá akce končí v 17:00.

Doufáme, že nám bude přát štěstí a nijak se nám nezkazí počasí, abychom si to patřičně užili jako každý rok.

PS: Podařilo se nám sehnat VIP lístky na parkování aut kousek od místa, kde se bude vše odehrávat. Kdyby se nám podařilo tyto lístky příští rok získat znova, tak bychom mohli někoho vzít s sebou.

 

Odkaz na stránky celé akce: http://www.bahna.eu/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *