Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

Počátky našeho týmu – část třetí

Klatovský airsoftový tým

Počátky našeho týmu – část třetí

Myšlenka založení oficiálního týmu byla na světě. Vymýšlení názvu týmu a nášivek si vzali do rukou Jindřich a Jan Janotovi. Dali dohromady název Tactical Airsoft Asault Team, který nám zůstal dodnes. Jako jeden z dalších kroků k založení týmu patřilo také sjednocení maskovacích vzorů. Všichni jsme se shodli na dvou zvorech, které sloužily k odlišení nepřítele v boji.

V průběhu našeho vzniku se k nám přidal Oldřich Schejbal, který nechal návrh nášivek zrealizovat. Konečně jsme se cítili jako opravdový airsoftový tým. Jindřich se stal naším velitelem a v tomto složení jsme hráli necelé dva roky. Poté na místo velitele nastoupil Oldřich a jako svého zástupce si zvolil Milana. Toto složení týmu vydrželo nejdéle. Avšak nic není věčné, a z týmu začali staří odcházet a noví naopak přicházet. Vytvořil se nový podtým, kterému začal velet právě Oldřich s Milanem. V roce 2015 se uskutečnila poslední změna a to taková, že Oldřich opustil náš tým. Na základě toho se začalo budovat nové rozpoložení týmu, a jak to nakonec dopadlo si můžete povšimnout na naší záložce „členové týmu“u

[Best_Wordpress_Gallery id=“4″ gal_title=“historie 3“]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *