Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

Akce Taurus

Klatovský airsoftový tým

Akce Taurus

Dnes 5. 3. 2016 jsme se zúčastnili akce s názvem TAURUS v Příbrami, které se zúčastnilo celkem 80 hráčů. Z naší jednotky jsme se však nedostavili v příliš hojném počtu, ale i tak nám to nijak zážitek ze hry nepokazilo a patřičně jsme si to užili.
Scénář akce byl velice prostý. Hrálo se o 5 na mapě vyznačených bodů, které se nedali přehlédnout. Nevýhodou bylo, že velikost herního prostoru byla velice malá, pro tak velké množství hráčů.
Na dobytí každého bodu měli hráči vymezený čas, který činil 90 minut. Díky naší dobré spolupráci jsme stihli každý bod obsadit během půl hodiny, takže jsme měli hru velice rychle za sebou a mohli si udělat přestávku na oběd.
Druhá část hry spočívala opět na stejném principu, a to bylo dobytí 5 bodů. Zde se ukázala vyčerpanost protihráčů a jelikož jejich útok nebyl příliš účinný, boj skončil do 50 minut. Brzy poté ztratila většina účastníků chuť ke hře a odebrali se zpět ke svým autům. My jsme však ustáli a na bojišti vydrželi něco málo přes hodinu. Pak jsme se i my rozhodli jet domů.

P.S.:K mému štěstí, kdy se mi vždy něco pokazí, nebo stane… zjistil jsem, že mi někdo prostřelil kryt kamery..

12822753_1137035036330131_475471433_o

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *