Klatovy, 339 01, CZ
Tactical Airsoft Assault Team

Boj o nový zítřek

Klatovský airsoftový tým

Boj o nový zítřek

31.10. 2015. Přesně na tento den byla naplánovaná akce „Boj o nový zítřek“ která se konala u obce „Oldřichov“ v jižních Čechách. Sraz byl naplánovaný na 9. hodinu ranní. Na místo jsme dorazili v počtu 3 lidí okolo 8 hodiny. V 9 byly řečeny pravidla a styl hry. Dostaly jsme mapy areálu, na které byly vyznačeny 2 základny a 3 body. Každý z těchto bodů zobrazoval stanoviště (benzínka, vodárna, supermarket) na každém tomto stanovišti za každých 20 ubráněných minut dostal ten tým, co ho bránil jednu komoditu (vodu, benzín, jídlo). Tato komodita se musela donést na hlavní základnu a tam nějak ukrýt, protože druhý tým mohl zaútočit na základnu a tyto komodity si vzít. Areálem ještě procházel konvoj, který nesli jednu komoditu, která byla za víc bodů než základní komodity ze stanovišť. Na hlavní základně vždy zůstávalo 5 lidí pro případ napadení. Naše skupina byla rozdělena na 2 podskupiny a šli jsme obsadit vodárnu a benzínku. Naše skupina měla povolené i auta. Zpočátku se auty jezdilo, poté už zůstaly zaparkované na hlavní základně. Celou dobu jsme běhali k základně pro komodity a pronásledovali konvoje. Celou dobu to vypadalo, že vyhrajeme. Po skončení akce jsme zjistili, že jsme o pár bodů prohráli, jelikož jsme nevystříleli moc konvojů. Prý při pokračování této akce budou komodity rozestavěné i různě po lese jako například ve hře „FALLOUT“. Na což se moc těšíme, že dostane tato akce další rozměr prozkoumávání.

Přidávám sem ještě originální popis od autorů.
Píše se rok 2031. Dnes to bude deset let, co oficiálně skončila třetí světová válka a poslední atomová bomba se rozzářila na zemi. Válka, jenž se podepsala na samotných základech našeho světa. Zemřelo přes 80% světové populace a další umírají den co den na nemoci, které by dříve nebyli nijak zničující, protože chybí léky, které by je vyléčily. Lidé trpí nedostatkem potravin a pitné vody neboť radioaktivní spád téměř vše zamořil.
Válka, válka je vždy stejná. Přeživší, kteří se dostali do krytů před pádem prvních bomb se vydali prozkoumávat nový svět. Není již mnoho obyvatelných míst na planetě, kde by nebyla radiace tak silná, aby Vás zabila a kde ještě trochu jídla a vody zbylo. Rabují se staré obchody, benzínky, rozpadlé nemocnice a zdroje pitné vody. Tyto zdroje byli zdrojem života.
Na světě vzniklo mnoho nových frakcí, které vznikly spojením mezi úkryty.
Tyto frakce bojují mezi sebou jak o základní komodity tak o moc a vládu či pro své přesvědčení a to jak náboženské či politické.
Jsem se dostáváme mi. Jsme přeživší z dvou frakcí, které objevili nedotčené místo pro sběr surovin. V celé oblasti se nachází cenné zdroje potravin, benzínu, léků a pitné vody. Po prvních průzkumech jsme objevily hlavní zdroje těchto komodit. Každá frakce vysílá se své bojové jednotky, aby do svého krytu přinesla co nejvíce komodit.

Těšíme se na další akce pořádané timto týmem. Určitě se zůčastníme ve více lidech a ne pouze ve 3 lidech.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *